Skrivskåp

321031

SKRIVSKÅP med vitrinöverdel, 1900-talets början, England, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd 197, 81x38 cm

Skador delar saknas, lösa delar medföljer

Rum 3

Skrivskåp

Budhistorik (10 bud)
1955120
650
1954667
600
1955119
600
1954667
550
1954804
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.