Karusellbord

321030

KARUSELLBORD, 1800-tal, mahogny, 8 lådor i sargen, höjd 68, diameter 104 cm

draghandtag saknas, slitage, nyckel saknas

Rum 3

Karusellbord

Budhistorik (15 bud)
1954925
1 300
1954914
1954924
1954914
1954900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.