Lena Linderholm Livets fröjder

321028

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm; oramad

Rum 3

Budhistorik (19 bud)
1960258
1 300
1959574
1960256
1959574
1959694
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.