Lena Linderholm Körsbärskanna

321027

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Körsbärskanna", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm; oramad

Rum 3

Lena Linderholm Körsbärskanna
Budhistorik (17 bud)
1960330
1960322
1959696
1958133
950
1959399
900

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.