Lena Linderholm Skördetid

321026

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x80 cm; oramad

Rum 3

Lena Linderholm Skördetid
Budhistorik (15 bud)
1960160
1960321
1960160
850
1960242
1960160
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.