Carl Fredrik Reuterswärd

321025

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, bladmått 61x45 cm vardera; oramade

Rum 3

Carl Fredrik Reuterswärd

Budhistorik (15 bud)
1960492
950
1958392
900
1960489
900
1958392
850
1960488

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.