Yrjö Edelmann

321024

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad, digital print, bladmått ca 61x44 cm

Rum 4

Yrjö Edelmann
Budhistorik (22 bud)
1960503
1960502
1 900
1959854
1 800
1960493
1 800
1959854
1 400

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.