Yrjö Edelmann

321023

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm; oramad

Rum 4

Yrjö Edelmann

Budhistorik (23 bud)
1960500
1 800
1960491
1 700
1960498
1 600
1960491
1960494
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.