Jockum Nordström Every neighbour is a customer

321022

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbour is a customer", signerad och numrerad Jockum 183/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm; oramad

Rum 4

Budhistorik (11 bud)
1960386
5 400
1960206
5 200
1960384
5 000
1960206
4 800
1958242
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.