Jockum Nordström Jag följer foten

321021

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 211/250, litografi, ca bladmått 60x85 cm; oramad

Rum 9

Budhistorik (7 bud)
1958105
3 400
1958104
1958102
2 600
1957180
1956671
500

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.