Peter Dahl

321020

PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm; oramad

Rum 3

Peter Dahl
Budhistorik (21 bud)
1960333
1 600
1960328
1960332
1960328
1 400
1960331
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.