Astri Bergman-Taube motiv från Koster

321018

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade 140/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera samt "Antibes", signerade, hc, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube; oramade

Rum 3

Budhistorik (17 bud)
1954488
1 400
1954489
1 300
1954488
1954486
1954482

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.