Yrjö Edelmann paket

321013

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad, digital print, bladmått ca 61x44 cm

Rum 4

Yrjö Edelmann paket

Budhistorik (29 bud)
1954558
2 400
1954557
1954553
1954554
1 900
1954553
1 800

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 296 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.