Yrjö Edelmann paket

321012

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm; oramad

Rum 4

Yrjö Edelmann paket
Budhistorik (12 bud)
1954664
1954544
1952656
950
1952656
900
1954471
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.