Carl Locher oljemålning med skagenmotiv

321010

CARL LOCHER (Danmark, 1851-1915): Kustbild från Skagen, signerad Carl Locher Skagen, olja på duk, 33x51 cm

smärre färgbortfall längs ramen

Konst, Äldre måleri

Rum 11

Budhistorik (45 bud)
1954652
36 000
1954651
35 000
1954651
33 000
1954580
32 000
1952896
31 000

Slutpris SEK:
36 000
3 625 EUR, 4 118 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.