Peter Dahl

321008

PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm; oramad

Rum 4

Peter Dahl
Budhistorik (18 bud)
1954562
1 400
1954561
1 300
1948765
1948765
1953630
950

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.