Lena Linderholm Livets fröjder

321007

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm; oramad

Rum 4

Budhistorik (15 bud)
1954560
1 300
1954360
1954360
1954357
1954357

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.