Jockum Nordström Every neighbour is a customer

321006

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbour is a customer", signerad och numrerad Jockum 184/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm; oramad

Rum 4

Budhistorik (5 bud)
1954272
3 800
1951322
3 600
1951081
3 400
1946683
1946271

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.