Byrå 1800-tal

321005

BYRÅ, 1800-tal, svartmålade med mässingsbeslag, höjd ca 74, 90x43 cm

Slitage

Rum 1

Byrå 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

1954800
650
1951295
600
1951293

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.