Lena Linderholm Körsbärskanna

321003

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Körsbärskanna", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm; oramad

Rum 4

Lena Linderholm Körsbärskanna
Budhistorik (18 bud)
1954199
1954241
1954199
1954132
1954174

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.