Parti kuriosa

321002

BUDDHA HUVUD, SKULPTURER, ASK, FAT, KOPPAR, 18/1900-tal
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage och skador

Diverse, Orientaliskt

Monter 15

Parti kuriosa

Budhistorik (10 bud)
1953550
700
1949321
650
1949321
600
1949961
550
1949321
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.