Yrjö Edelmann Royal parcel

321000

YRJÖ EDELMANN (född 1941), "Royal parcel", signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, 1500 ex, bladstorlek 44x60 cm; oramad

Rum 4

Yrjö Edelmann Royal parcel
Budhistorik (19 bud)
1960441
1 600
1960434
1960440
1 400
1960434
1 300
1960438

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.