Parti kuriosa

320998

ASKKOPPAR, BLÄCKSTÄLL, BORDSPINGLA, KRUS, TEATERKIKARE, KLOCKA, 18/1900-tal
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage och skador

Diverse, Allmoge

Monter 20

Parti kuriosa

Budhistorik

2015-07-23 kl 19:03
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.