Yrjö Edelmann Royal parcel

320997

YRJÖ EDELMANN (född 1941), "Royal parcel", signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, 1500 ex, bladstorlek 44x60 cm; oramad

Rum 4

Yrjö Edelmann Royal parcel
Budhistorik (20 bud)
1954304
1954302
1 400
1954298
1 300
1954299
1 300
1954298

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.