Parit kuriosa

320993

KORKSKRUVAR, BREVKNIVAR, SKRIN, DOSOR, SIGILLSTAMPAR, 18/1900-tal, en brevkniv i silver, skrin daterat 1940
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage och skador

Diverse, Allmoge, Metall

Monter 15

Parit kuriosa

Budhistorik (8 bud)
1954527
600
1953089
550
1953558
550
1953089
500
1953554
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.