Parti reservdelar

320989

KAKELUNGSLUCKOR 2 par, BRÄNNRÖR, LJUSARMAR, RESERVDELAR, 17/1900-tal, mässing, vitmetall, glas
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Skador och slitage

Diverse, Allmoge, Metall

Monter 13

Parti reservdelar

Budhistorik (17 bud)
1953651
1951179
1950217
950
1951178
950
1950217
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.