Erotiska föremål

320986

EROTIKA, 9 dlr, 1900-tal, bl a bestående av: netsuke i trä, kortlek, etsning signerad H. Neuid. 1916. och skulptur, höjd ca 4-5 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Smärre skador

Diverse

Monter 14

Erotiska föremål

Budhistorik (18 bud)
1954689
1954680
1954687
1954680
950
1954673
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.