Sixten Lundbohm oljemålning

320981

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Kolonner, signerad olja på duk, 34x42 cm

Rum 5

Sixten Lundbohm oljemålning

Budhistorik (34 bud)
1954646
11 500
1954639
11 000
1954633
10 500
1954638
10 000
1954633
9 600

Slutpris SEK:
11 500
1 102 EUR, 1 294 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.