Fredrik Rohde oljemålning

320980

FREDRIK ROHDE (1925-2015): Utan titel, monogramsignerad och daterad FR -74, olja på pannå, ca 20 x 26 cm

Rum 1

Fredrik Rohde oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1954294
1948246

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.