Fredrik Rohde oljemålning

320980

FREDRIK ROHDE (1925-2015): Utan titel, monogramsignerad och daterad FR -74, olja på pannå, ca 20 x 26 cm

Rum 1

Fredrik Rohde oljemålning
Budhistorik (2 bud)

1954294
1948246

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.