Fredrik Rohde oljemålning

320979

FREDRIK ROHDE (1925-2015): "Kor i landskap vid havet", monogramsignerad och daterad FR -75/74, olja på duk, ca 51 x 61 cm

Rum 6

Fredrik Rohde oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1954397
1954686
1954397
1 900
1954683
1 800
1954397
1 700

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.