Gustav Arne oljemålning

320978

GUSTAV ARNE (1925-2011): "Gård sommarkväll Viken", signerad G Arne samt daterad 1961, olja på duk, ca 31x110 cm

Fack 2

Gustav Arne oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1954388
1954089
1954177
1954089
950
1954176
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.