Fredrik Rohde oljemålning

320977

FREDRIK ROHDE (1925-2015): "Människa och kor, monogramsignerad och daterad FR -75, olja på duk, ca 50 x 58 cm

Rum 6

Fredrik Rohde oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1954396
1949910
1949910
1949854
850
1948245

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.