Skålar Kina

320976

SKÅLAR, 7 st, 18/1900-tal, porslin, Kina, 4.5-6,5 cm,

1 med spricka, 1 med nagg, tillverkningsdefekt

Orientaliskt, Porslin

Monter 23

Skålar Kina

Budhistorik (21 bud)
1954513
3 800
1954194
3 600
1954194
3 200
1954512
1954194
2 800

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.