Severin Nilson oljemålning

320971

SEVERIN NILSON (1846-1918): Skogsglänta, signerad Severin Nilson, olja på duk, 63x35 cm

Fack 42

Severin Nilson oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1953424
2 400
1954433
1953424
1954428
1 900
1953424
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.