Ljuskronor i mässing

320969

LJUSKRONOR, 4 st., 1900-tal, mässing, för 5 resp 6 ljus vardera, höjd exkl kedja ca 12-24 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Ena saknar kedja, slitage

Belysning, Taklampor

Monter 13

Ljuskronor i mässing
Budhistorik (17 bud)
1954283
1 400
1953973
1 300
1953491
1953604
1953491
900

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.