Ram grafiska blad Fox hunting

320967

RAM, 1 st, GRAFISKA BLAD, 3 st, 1800 och 1900-tal, Motiv från Rom, bildmått 31x45 cm, "Fox hunting - going out", 15x19 cm, "Fox hunting - the death", 15x19 cm, ramens mått: yttermått 69x60 cm, innermått 58x49 cm;
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Konst, Grafik, Diverse

Rum 22

Ram grafiska blad Fox hunting

Budhistorik (7 bud)
1948003
600
1954407
550
1948003
500
1954342
450
1948003

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.