Rune Jansson oljemålning

320965

RUNE JANSSON (1918-2014): "Låg horisont", signerad och daterad -77, olja på duk, ca 30x78 cm

Rum 4

Rune Jansson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1953388
3 600
1951082
2 800
1951018
2 600
1946344

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.