Ram 1900-tal

320963

RAM, 1900-tal, bemålad och förgylld, innermått 42,5x36 cm, yttermått 59x53 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Konst, Äldre måleri, Diverse

Rum 22

Ram 1900-tal

Budhistorik (16 bud)
1954506
1954510
2 800
1954506
2 600
1954503
2 400
1954500

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.