Stig Danielsson

320960

STIG DANIELSSON (1935-2012): "Grönsaker", monogramsignerad och daterad -61, teckning, ca 18x21 cm

Konst, Teckningar

Fack 26

Stig Danielsson

Budhistorik (15 bud)
1954480
1 300
1954413
1954413
950
1953597
900
1951406
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.