Ljuskronor i mässing

320959

LJUSKRONOR, 3 st., 1900-talets första hälft, mässing, för 5 ljus vardera, höjd exkl kedja ca 15-21,5 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Ytslitage

Belysning, Taklampor

Monter 13

Ljuskronor i mässing
Budhistorik (14 bud)
1953493
1953967
1953493
950
1953964
900
1953493
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.