Silverskål, tesil och klädborste

320956

TESPINDEL, KLÄDBORSTE, SKÅL på trefot, silver, 1800-tal, delvis med svarvade trähantag, klädborste med gravyr
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Skador, lagningar

Silver

Monter 23

Budhistorik (2 bud)

1954295
1949427

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.