Lennart Rosensohn blandteknik

320955

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): "Kötthandlare", signerad och daterad Rosensohn -85, blandteknik, ca 16x14,5 cm

Fack 26

Lennart Rosensohn blandteknik

Budhistorik (15 bud)
1954540
1954537
950
1954534
900
1954532
850
1954530

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.