Bordsur

320951

BORDSUR, 3 st., 1900-tal, bemålat trä, med upphängnigsanordningar, nycklar och pendlar finns, höjd ca 28 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Färgbortfall, slitage, en med lösa visare

Klockor/Ur

Monter 19

Bordsur

Budhistorik

2015-07-23 kl 19:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.