Philip von Schantz oljemålning

320949

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Landskap
monogramsignerad PvS, olja på duk,ca 27,5x35 cm

Monter 23

Budhistorik (30 bud)
1954409
11 000
1954384
10 500
1954408
10 500
1954384
10 000
1954401
9 800

Slutpris SEK:
11 000
1 049 EUR, 1 180 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.