Ikon

320948

IKON, 1900-tal, ca 36x26 cm

Skador

Diverse

Fack 26

Ikon

Budhistorik (10 bud)
1954026
1953893
1953893
1 700
1946625
1 600
1953892

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.