Silverljusstakar

320947

LJUSSTAKAR, 1 par +1+1+1, silver, 1900-tal, varav en med importstämpel, fyllda bottnar, höjd ca 6,5-8 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage, smärre skador

Silver

Monter 14

Silverljusstakar

Budhistorik (14 bud)
1954232
1954160
1954160
950
1953972
900
1947544
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.