Rune Jansson oljemålning

320946

RUNE JANSSON (1918-2014): "Ljusnande land"", signerad och daterad -83, olja på duk, ca 37x67 cm

Rum 4

Rune Jansson oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1953946
5 200
1953945
5 000
1953944
4 800
1953943
4 600
1953942
4 400

Slutpris SEK:
5 200
537 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.