Björn Lindroth färglitografi

320944

BJÖRN LINDROTH (1931-99): Segelbåt, signerad, färglitografi, épreuve d´artiste, 48x71 cm

Fack 48

Björn Lindroth färglitografi
Budhistorik (19 bud)
1954266
2 800
1954255
2 600
1952033
2 400
1954254
2 400
1952033

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.