Porslinskoppar

320943

CHOKLAD- OCH KAFFEKOPPAR, totalt 14 st., porslin, 1800-tal, delvis med målad dekor, olika modeller, fat medföljer
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Skador, lagningar, sprickor, fat medföljer

Keramik/Porslin

Monter 14

Porslinskoppar

Budhistorik (1 bud)

1954516
2015-07-23 19:27:01

2015-07-23 kl 19:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.