Glaskaraffer, vas och shaker

320941

KARAFFER 2 st., VAS, SHAKER, glas, 1800-tal, delvis med slipad dekor, karaffer med propp, höjd ca 19-25 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Shaker med skador, karaff med spricka, kalkrester, nagg

Diverse, Glas

Rum 2

Glaskaraffer, vas och shaker
Budhistorik (4 bud)

1954649
450
1953373
1950238
1947084

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.